Kütahya Forklift Kiralama ve Taşıma Hizmeti

Kütahya forklift hizmetlerinde sizlere en ekonomik en kaliteli ve seri hizmetleri sunarak kaldıramadığınız yüklerde çözüm noktanız olmaktayız. Forklift genellikle yüksek noktalara paletler üzerine dizilmiş malzemelerin ve ambalajlı ağır malzemelerin raflara dizme konusunda en başarılı yöntemlerdendir. Kütahya kiralık forklift çalışmalarında istiflemede zorlandığınız tüm malzemeler için kullanabileceğiniz forklift kiralama işlemini gerçekleştirmektedir. Kiralamak maksadıyla sunmuş olduğumuz forkliftler;

  • Dizel forklift
  • Dar koridor forklifti
  • Akülü forklift
  • Akülü istifleyici
  • Manuel transpalet

Modellerinde kiralama işlemi yapılmaktadır.
Kütahya forklift genel kiralama işlemlerinde profesyonel elemanlarımız kullanımları açısından yardımcı olmaktadırlar. Eğer kullanıcı olarak kendiniz ehliyetli iseniz fiyat konusunda değişiklikler yapılabilmektedir. Fakat çoğunlukla tercih ettiğimiz yöntem kendi ehliyetli operatörlerimizin daha bilinçli kullanımları istiflemenizde ve kaldırma konusunda güvenlik ve emniyet açısından daha faydalı olacaktır. Kütahya kiralık forklift hizmetinden yararlanmak isteyenler firmamızın web sitesi, telefon numaraları, adres bilgileri ile iletişim kurarak 7/24 hizmet alabilmektedirler. Kiralamış olduğunuz forkliftler tüm motor gövde kısımları periyodik bakımlardan geçirilerek istiflemeler esnasında ortaya çıkabilecek durumlar için emniyet tedbirleri alınmıştır.

Kütahya Forklift Kiralama Hizmeti
Kütahya forklift aynı zamanda kaldırma kısımları sürtünen aksamlar süreli yağlanmakta ve zincirler belirli bir çalışma sonrasında periyodik olarak değiştirilmektedir. Üstün teknolojiler ile donatılmış olan Kütahya kiralık forklift filomuzda her alana yetebilecek seviyede detaylı donanımda araçlarımız mevcuttur. Ödeme ve araçların nakdi sözleşmelerde belirtildiği şekillerde gerçekleştirilmektedir. Kütahya forklift kiralama faaliyetlerinden yararlanarak sadece kullanacağınız zamanlarda bu makinelerden faydalanmak firmanız açısından makine giderlerini de azaltacaktır. Ayrıca bunlar için ayırmanız gereken bakım onarım ve yedek parça giderleri cüzi bir miktarda ödeyeceğiniz kiralama ücreti ile sınırlı kalacaktır. Çünkü Kütahya forklift olarak kiraladığınız makineler da herhangi bir arıza meydana geldiğinde teknik servisinin desteği ile Kütahya kiralık forklift onarımı yapılarak işinizin devam etmesi sağlanmaktadır. Ayrıca onarım süresi uzun olduğunda yeni bir forklift temin edilerek işleriniz süreklilik kazanmaktadır.